| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 2.5m3 |
| Netto Macht | 162kw |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12025 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Standaardemmercapaciteit | 5.58 m3 |
| Maximaal graafradius | 11585 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.22m ³ |
| Maximaal graafradius | 6250mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.36m3 |
| Gewicht van de machine | 5320 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.52 m3 |
| Gewicht van de machine | 13430kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |