| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.13m3 |
| Maximaal graafradius | 5125 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.15m3 |
| Maximaal graafradius | 6220mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.44m3 |
| Maximaal graafradius | 8085 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.52 m3 |
| Maximaal graafradius | 8270mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.2m3 |
| Maximaal graafradius | 10290mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.35m3 |
| Maximaal graafradius | 6460mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m ³ |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 31500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.35m3 |
| Maximaal graafradius | 6460mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3m ³ |
| Maximaal graafradius | 10550mm |