| Verplaatsend type | Wiellader |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Kleur | Geel |
| Model | Wa320-3 |
| Merken | Komatsu |
| Verplaatsend type | Wielladder |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Kleur | Geel |
| Model | Wa320-3 |
| Merken | Komatsu |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 3.2m ³ |
| Netto Macht | 146KW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 3.2m ³ |
| Netto Macht | 146KW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 3m ³ |
| Netto Macht | 146KW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 13500Kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 13500Kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 33200 kg |