| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.75m ³ |
| Gewicht van de machine | 13900 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.28m3 |
| Gewicht van de machine | 7801kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.48m3 |
| Maximaal graafradius | 7730 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte excavatoren met wielen |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.63m3 |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.91m ³ |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12050 mm |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 3.0m3 |
| Netto Macht | 162kw |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.08m ³ |
| Maximaal graafradius | 5030mm |