| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.93m ³ |
| Gewicht van de machine | 21500kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.58 m3 |
| Gewicht van de machine | 13700kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.19M3 |
| Maximaal graafradius | 6000 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.28m3 |
| Gewicht van de machine | 8600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.93m ³ |
| Gewicht van de machine | 21500kg |
| Trefwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Bewegende type | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 20,05 m3 |
| Machinegewicht | 48400 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.4m3 |
| Machinegewicht | 33750kg |