| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 50 ton |
| Tipe in de handel brengen | Product 2023 |
| Tonnage | 50 ton |
| Type | graafmachine |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 50 ton |
| Tipe in de handel brengen | Product 2023 |
| Tonnage | 50 ton |
| Type | graafmachine |
| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Artikel 2025 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Artikel 2025 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 22,200 kg |
|---|---|
| Werk | Comfortabele werkruimte |
| Motor | Cummins Qsb6.7 |
| Maximale graafhoogte | 5780mm |
| Swing snelheid | 11.5 rpm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.21m ³ |
| Gewicht van de machine | 5720 kg |
| Voorwaarde | gebruikt wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Jaar | 2022 |
| Werkend Gewicht | 21.000 Pond |
| De capaciteit van de emmer | 1.2 kubieke meter |
| Working hour | 1682h |
|---|---|
| Driving Form | Hydraulic |
| Standard Bucket Capacity | 1.05m³ |
| Machine Weight | 22570kg |
| Manufacture Year | 2019 |
| Advantages | The modern R350LVS excavator has the advantages of powerful functions, energy saving and environmental protection, easy control, safety and reliability, good comfort and easy maintenance, and is suitable for various engineering construction and earthmoving |
|---|---|
| Moving Type | Track |
| Origin | Korea |
| Energy saving and environmental protection | Using advanced low-emission engine technology, it has the characteristics of low fuel consumption and low emissions, and meets modern environmental protection requirements. |
| Convenient maintenance | For the repair and maintenance of excavators, the modern R350LVS excavator adopts a modular design, which facilitates the disassembly and replacement of parts, saving maintenance time and costs. |
| Cost | Low maintenance costs and high cost performance |
|---|---|
| Product Name | Reliable Hyundai 210W-9 Used Wheel Excavator Durable and High Performance Wheel Excavator Construction Equipment |
| Machine Weight | 20560kg |
| Maintenance | Relatively low maintenance |
| Maximum Digging Depth | 6450mm |