| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaard emmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.58 m3 |
| Gewicht van de machine | 13700kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22730 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1m³ |
| Machinegewicht | 22515 kg |
| Trefwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Bewegende type | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 20,05 m3 |
| Machinegewicht | 48400 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |