| Delivery Time | 5-8days |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Supply Ability | 3000+ |
| Place of Origin | Korea |
| Merknaam | Hyundai |
| Make | Hyundai |
|---|---|
| Machine Weight | 30200kg |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 10.56m*3.20m*3.30m |
| Environmental Friendliness | Tier3 engine, advanced diesel high-pressure common rail electronically controlled injection technology, multiple fuel filtration systems |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.92m ³ |
| Gewicht van de machine | 20900KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket capacity | 0.92m³ |
| Machine weight | 20900kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.58 m3 |
| Gewicht van de machine | 13700kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.21m ³ |
| Gewicht van de machine | 5520kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 1.34m3 |
| Gewicht van de machine | 20560 kg |