| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Verplaatsing (L) | 10.8 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 266/1900 |
| Werkgewicht (kg) | 48400 |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Werkkwaliteit van de gehele machine (kg) | 30200 |
| Nominale emmercapaciteit (m3) | 1.44 |
| Motortype | Een Hyundai HE6.7 |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Jaar | 2022 |
| Werkend Gewicht | 22,000 lbs |
| Tijd | 899 uur |
| Delivery Time | 1 week |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1200+ per month |
| Place of Origin | Japan |
| Merknaam | Komatsu |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 1.34m3 |
| Gewicht van de machine | 20560 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.38M ³ |
| Gewicht van de machine | 30200 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 1.34m3 |
| Gewicht van de machine | 20560 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |