| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Artikel 2025 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Brittannië |
| Bewegend type | Wiel |
| Standaard emmercapaciteit | 0.92m3 |
| Machinegewicht | 20800kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22730 kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Herkomst | Korea |
| Rupsvoertuig | Traject |
| Standaard emmercapaciteit | 0.28m3 |
| Machine Weight | 7801kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Rupsvoertuig | Kruiper |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m3 |
| Machine Weight | 30500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 3m ³ |
| Gewicht van de machine | 52200 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 3m ³ |
| Gewicht van de machine | 52200 kg |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | R220 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |