| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 6.1 m3 |
| Netto Macht | 237kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 7.6m3 |
| Netto Macht | 305 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 2T |
| Tipe in de handel brengen | Product 2024 |
| Tonnage | 2 ton |
| Type | graafmachine |
| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Bulldozer |
| Machine weight | 7112kg |
| Brand | Caterpillar |
| Bewegende soort | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Motor | Originele Japanse motor |
| Maken | Rups |
| KLEUR | Geel |
| Bedrijfsgewicht | 8t |
| Trefwoorden | Gebruikte Wiellader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 3m ³ |
| Merk | RUPS |
| Bewegende soort | wielgrader |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Kleur | Geel |
| Model | 140H |
| Merk | RUPS |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.4m3 |
| Machinegewicht | 33750kg |