| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 2547 mm |
| Spoormaat | 1448mm |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 2.9m3 |
| Netto Macht | 168kw |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5270 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.31m ³ |
| Gewicht van de machine | 7760KG |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 4.2m3 |
| Netto Macht | 195 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte laadmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaard emmercapaciteit | 4.2m3 |
| Netto Macht | 195 kW |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 36T |
| Tipe in de handel brengen | Product 2019 |
| Tonnage | 36 ton |
| Type | graafmachine |
| Sleutelwoorden | Gebruikte bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Rupsvoertuig | Rupsdumper |
| Gewicht van de machine | 38351 kg |
| Levertijd | 1 week |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 20T |
| Tipe in de handel brengen | Producten van 2021 |
| Tonnage | 20 TON |
| Type | graafmachine |