| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.31m ³ |
| Gewicht van de machine | 6800 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.3m3 |
| Gewicht van de machine | 25000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 7.6m3 |
| Netto Macht | 305 kW |
| Verplaatsend type | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Motor | Originele Japanse motor |
| Maak | Geraas |
| KLEUR | Geel |
| Werkgewicht | 20T |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.22m³ |
| Machine weight | 5270kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.35M³ |
| Machinegewicht | 29000 kg |
| Verplaatsend type | Wielladder |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Kleur | Geel |
| Model | D5C |
| Merken | Geraas |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| Gewicht van de machine | 38351 kg |
| Levertijd | 1 week |