| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Machine weight | 12609kg |
| Brand | Caterpillar |
| Motor maakt | Japan |
|---|---|
| kleur | Geel |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Producten van 2021 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 23T |
| Marketingtype | 2024 |
| Type | Graafmachine |
| Fabricageland | Gemaakt in Japan |
| Voorwaarde | gebruikt |
|---|---|
| Bewegende soort | rupsgraafmachine |
| Bedrijfsgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |
| Trefwoorden | Gebruikte Wiellader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 5m³ |
| Merk | RUPS |
| Trefwoorden | Gebruikte Wiellader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 5m³ |
| Merk | RUPS |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 3291 mm |
| Spoormaat | 1728 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 3749 mm |
| Spoormaat | 2012 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| Gewicht van de machine | 38351 kg |
| Levertijd | 1 week |