| Bewegende soort | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Motor | Originele Japanse motor |
| Maken | Rups |
| KLEUR | Geel |
| Bedrijfsgewicht | 8t |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.35M³ |
| Machinegewicht | 29000 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.3m3 |
| Machinegewicht | 23000 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.19m3 |
| Machinegewicht | 21700kg |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Producten van 2021 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Product 2024 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine weight | 30700kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1m³ |
| Machine weight | 20500kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Rupsvoertuig | Kruiper |
| Standaard emmercapaciteit | 1.28m3 |
| Machine Weight | 21500kg |