| Year | 2020 |
|---|---|
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Performance | Flexible working skills |
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Operating Weight | 36000kg |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 2.2M3 |
| Machinegewicht | 36800 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m³ |
| Machinegewicht | 36900kg |
| Motor maakt | Japan |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 2T |
| Tipe in de handel brengen | Product 2024 |
| Tonnage | 2 ton |
| Type | graafmachine |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 30t |
| Tipe in de handel brengen | Producten van 2021 |
| Tonnage | 30ton |
| Type | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 23T |
| Marketingtype | 2024 |
| Type | Graafmachine |
| Fabricageland | Gemaakt in Japan |
| Motor maakt | Japan |
|---|---|
| kleur | Geel |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Motor maakt | JAPAN |
|---|---|
| Kleur | GEEL |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |