| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 2,4m³ |
| Machinegewicht | 45000KG |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.9m³ |
| Machinegewicht | 36500kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1m³ |
| Machinegewicht | 21700kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0.5m ³ |
| Machinegewicht | 11600kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1,5 m³ |
| Machinegewicht | 324200 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Machinegewicht | 30800kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.1m³ |
| Machinegewicht | 29240kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0,12 m³ |
| Machinegewicht | 3548 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0,12 m³ |
| Machinegewicht | 3548 kg |
| Voorwaarde | gebruikt |
|---|---|
| Bewegende soort | rupsgraafmachine |
| Bedrijfsgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |