| Bedieningsgewicht | 24ton |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 1.2 |
| Max graafhoogte | 9127 |
| Max graafdiepte | 8156 |
| Machinegewicht | 24000 kg |
| Motor | Oorsprong |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 3.5ton |
| Type | Kruiper |
| Kleur | Geel |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 20T |
| Tipe in de handel brengen | Product 2019 |
| Tonnage | 20 TON |
| Type | graafmachine |
| Maximale graafdiepte | 3800mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 5 ton |
| Type | Graafmachine |
| Maximale graafdiepte | 5380mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 20 ton |
| Type | Graafmachine |
| Maximale graafdiepte | 6620 mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 20 ton |
| Type | Graafmachine |
| Maximale graafdiepte | 6860 mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 43.8 ton |
| Type | Graafmachine |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Gewicht | 36ton |
| Type | crawler |
| Kleur | Geel |
| Jaar | 2020 |
| Motor | Oorsprong |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 45Ton |
| Type | crawler |
| Kleur | Geel |
| Maximale graafdiepte | 6480mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 31 ton |
| Type | Graafmachine |