| Maximale graafdiepte | 6920mm |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 23 ton |
| Type | Graafmachine |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12025 mm |
| Fabricagejaar | 2020 |
|---|---|
| Onderhoudsfuncties | Verwijderbaar airconditioningfilterelement, Nieuw hydrauliekoliefilterelement, Koelers parallel geïn |
| Machinegewicht | 46000KG |
| Toepassingen | Bouwplaatsen, mijnbouwactiviteiten, wegenbouw, landschapsarchitectuurprojecten |
| Emmercapaciteit | 2.6m3 |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m³ |
| Machinegewicht | 33000 kg |