| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.44m3 |
| Maximaal graafradius | 8085 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 1.5m ³ |
| Maximaal graafradius | 11100mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte excavatoren met wielen |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.63m3 |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.4m3 |
| Machinegewicht | 32300 kg |
| Motor | Oorsprong |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 20 ton |
| Type | Kruiper |
| Kleur | Geel |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 30t |
| Tipe in de handel brengen | Product 2016 |
| Tonnage | 30ton |
| Type | graafmachine |