| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.38M ³ |
| Gewicht van de machine | 30200 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.38M ³ |
| Gewicht van de machine | 30200 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.35M³ |
| Gewicht van de machine | 29000kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.92m ³ |
| Gewicht van de machine | 20900KG |
| Rupsvoertuig | Wiel |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 20T |
| Tipe in de handel brengen | Producten van 2021 |
| Tonnage | 20 TON |
| Type | graafmachine |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Machine weight | 52200kg |