| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Verplaatsing (L) | 10.8 |
| Geschatte Macht (Kw/rpm) | 266/1900 |
| Werkgewicht (kg) | 48400 |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22730 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Brittannië |
| Bewegend type | Wiel |
| Standaard emmercapaciteit | 0.92m3 |
| Machinegewicht | 20800kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22570kg |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | R225LC-9T |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | R485 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | R220 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.05M ³ |
| Gewicht van de machine | 22730 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |