| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Artikel 2025 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-7 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.12m ³ |
| Maximaal graafradius | 5200mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 4.5m3 |
| Maximaal graafradius | 14100 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte excavatoren met wielen |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.63m3 |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY305H |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY365H |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |