| Motor maakt | Japan |
|---|---|
| kleur | Geel |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Producten van 2021 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Bewegende soort | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 23T |
| Marketingtype | 2024 |
| Type | Graafmachine |
| Fabricageland | Gemaakt in Japan |
| Voorwaarde | gebruikt |
|---|---|
| Bewegende soort | rupsgraafmachine |
| Bedrijfsgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 2.3m3 |
| Netto Macht | 114kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 2.3m3 |
| Netto Macht | 114kw |
| Bewegende type | spoor |
|---|---|
| Gewicht bedienen | 20t |
| Marketingtype | Product 2024 |
| Tonnage | 20ton |
| Type | Graafmachine |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Verenigd Koninkrijk |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 7370 kg |
| Kracht | 68.6 kW |
| Voorwaarde | Gebruikt |
|---|---|
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Werkgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.36m3 |
| Gewicht van de machine | 4920 kg |