| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1m ³ |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 3077 mm |
| Spoormaat | 1770mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| Gewicht van de machine | 48784 kg |
| Levertijd | 1 week |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Verenigd Koninkrijk |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 7702 kg |
| Kracht | 68.6 kW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 3.5m ³ |
| Netto Macht | 178kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 6.1 m3 |
| Netto Macht | 328kW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 4.5m3 |
| Netto Macht | 162kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 3.0m3 |
| Netto Macht | 162kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 3.5m ³ |
| Netto Macht | 178kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 3m ³ |
| Netto Macht | 146KW |