| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.28m3 |
| Gewicht van de machine | 8600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.52m ³ |
| Gewicht van de machine | 12920kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.52m ³ |
| Gewicht van de machine | 13430kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.3m ³ |
| Gewicht van de machine | 25000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1m ³ |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 10200kg |
| Kracht | 71kw |