| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.2m3 |
| Gewicht van de machine | 23000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.3m3 |
| Gewicht van de machine | 25000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5775kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.35M³ |
| Machinegewicht | 29000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 3291 mm |
| Spoormaat | 1728 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| De lengte van het lemmet | 3749 mm |
| Spoormaat | 2012 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte Bulldozer |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Kruippakjebulldozer |
| Gewicht van de machine | 38351 kg |
| Levertijd | 1 week |