| Kleur | Originele verf |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Type | Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig |
| Tijd | 646 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.21m ³ |
| Gewicht van de machine | 5520kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 1.34m3 |
| Gewicht van de machine | 20560 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 35600 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.57m ³ |
| Maximaal graafradius | 8340 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.4m ³ |
| Maximaal graafradius | 10700 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.57m ³ |
| Maximaal graafradius | 8340 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.35M³ |
| Gewicht van de machine | 29000kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |