| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.3m3 |
| Gewicht van de machine | 7350 kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | China |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.93m³ |
| Machine weight | 21500kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | China |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.6m³ |
| Machine weight | 13500kg |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY60 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY26U |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY26U |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY26U |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY215 |
| Jaar | 2020 |
| Plaats | Shanghai, China |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY215 |
| Jaar | 2020 |
| Plaats | Shanghai, China |
| Model | SY 205H |
|---|---|
| Jaar | 2023 |
| Type | Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig |
| Voorwaarde | 95% nieuw |
| Voorwaarde | goed gebruikte graafmachine |