| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m ³ |
| Maximaal graafradius | 9540mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Reissnelheid | 4.5 km/h |
|---|---|
| Model | KX183 |
| Werkgewicht | 8,300 kg |
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY305H |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.2m3 |
| Maximaal graafradius | 5890 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9900mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.4m ³ |
| Maximaal graafradius | 6460mm |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY305H |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |