| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.5m ³ |
| Maximaal graafradius | 8340 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 4.5m3 |
| Maximaal graafradius | 14100 mm |
| Bucket Capacity | 1.4m2 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Rated Speed | 4.4/2.4km/h |
| Year | 2020 |
| Performance | Flexible working skills |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.2m3 |
| Maximaal graafradius | 10290mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.19M3 |
| Maximaal graafradius | 5995 mm |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1,0 m³ |
| Machinegewicht | 20700KG |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0.5m ³ |
| Machinegewicht | 12600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |