| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m³ |
| Machinegewicht | 33000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12025 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.44m3 |
| Maximaal graafradius | 8085 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Motor | Oorsprong |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 20 ton |
| Type | Kruiper |
| Kleur | Geel |
| Motor | Oorsprong |
|---|---|
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Gewicht | 3.5ton |
| Type | Kruiper |
| Kleur | Geel |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 31500 kg |
| Bedieningsgewicht | 24ton |
|---|---|
| Emmercapaciteit | 1.2 |
| Max graafhoogte | 9127 |
| Max graafdiepte | 8156 |
| Machinegewicht | 24000 kg |