| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 1.5m ³ |
| Maximaal graafradius | 11100mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Fabricagejaar | 2020 |
|---|---|
| Onderhoudsfuncties | Verwijderbaar airconditioningfilterelement, Nieuw hydrauliekoliefilterelement, Koelers parallel geïn |
| Machinegewicht | 46000KG |
| Toepassingen | Bouwplaatsen, mijnbouwactiviteiten, wegenbouw, landschapsarchitectuurprojecten |
| Emmercapaciteit | 2.6m3 |
| Sleutelwoorden | Gebruikte excavatoren met wielen |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.63m3 |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.4m3 |
| Machinegewicht | 32300 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |