| Sleutelwoorden | Gebruikte classificator |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiel |
| De lengte van het lemmet | 3658mm |
| Bladhoogte | 610mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte classificator |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wiel |
| De lengte van het lemmet | 3658mm |
| Bladhoogte | 610mm |
| Verplaatsend type | Wiel |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 19T |
| Marketing Type | Product 2019 |
| Tonnage | 19 ton |
| type | graafmachine |
| Sleutelwoorden | Gebruikte laadmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 4.7m3 |
| Netto Macht | 403 kW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 3.2m ³ |
| Netto Macht | 146KW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 6.1 m3 |
| Netto Macht | 328kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 11000Kg |
| Kracht | 76 kW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 3.2m ³ |
| Netto Macht | 124 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte laadmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Chinees |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaard emmercapaciteit | 1.7m ³ |
| Netto Macht | 922KW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 11000Kg |
| Kracht | 76kw |