| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Motor maakt | Japan |
|---|---|
| Kleur | Geel |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Motor maakt | JAPAN |
|---|---|
| Kleur | GEEL |
| Maken | RUPS |
| Motorvermogen | 140 kW |
| Uren | 0-2000 |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 30t |
| Tipe in de handel brengen | Warm product 2019 |
| Tonnage | 30ton |
| Type | graafmachine |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 40 t |
| Tipe in de handel brengen | Product 2017 |
| Tonnage | 40ton |
| Type | graafmachine |
| Trefwoorden | Gebruikte Wiellader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 3m ³ |
| Merk | RUPS |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 7.6m3 |
| Netto Macht | 305 kW |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiellader |
| Standaardemmercapaciteit | 7.6m3 |
| Netto Macht | 305 kW |
| Trefwoorden | GEBRUISDE LAADER |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Bewegende soort | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 4.5m3 |
| Netto vermogen | 162kw |
| Sleutelwoorden | gebruikte lader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaardemmercapaciteit | 4.2m3 |
| Netto Macht | 195 kW |