| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.28m3 |
| Maximaal graafradius | 6380mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 13.7m3 |
| Maximaal graafradius | 15780 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.8m ³ |
| Maximaal graafradius | 10840 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.1 m3 |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |