| Sleutelwoorden | Gebruikte laadmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Standaard emmercapaciteit | 4.2m3 |
| Netto Macht | 195 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.2m3 |
| Maximaal graafradius | 6220mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc350-7 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Verenigd Koninkrijk |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 7370 kg |
| Kracht | 68.6 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte boormachine |
|---|---|
| Oorsprong | Verenigd Koninkrijk |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Gewicht van de machine | 7702 kg |
| Kracht | 68.6 kW |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.8m ³ |
| Maximaal graafradius | 10840 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.9m ³ |
| Maximaal graafradius | 12005 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.8m ³ |
| Maximaal graafradius | 10840 mm |