| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.93m ³ |
| Gewicht van de machine | 20900KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | China |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.3m³ |
| Machine weight | 7350kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaard emmercapaciteit | 0.3m3 |
| Gewicht van de machine | 7350 kg |
| Moving type | Crawler Excavator |
|---|---|
| Engine | Origin |
| Make | Sy60 |
| Year | 2020 |
| Speed | 6km/h |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY60 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY60 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY60 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY75C |
| Jaar | 2020 |
| Plaats | Shanghai, China |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY205h |
| Jaar | 2020 |
| Plaats | Shanghai, China |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY205h |
| Jaar | 2020 |
| Plaats | Shanghai, China |