| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.19m³ |
| Machine weight | 5600kg |
| Reissnelheid | 4.5 km/h |
|---|---|
| Model | KX183 |
| Werkgewicht | 8,300 kg |
| Motor | Oorsprong |
| Voorwaarde | Gebruikt |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.25m ³ |
| Gewicht van de machine | 6000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 35600 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.57m ³ |
| Maximaal graafradius | 8340 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.35M³ |
| Gewicht van de machine | 29000kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.28m3 |
| Gewicht van de machine | 8600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.28m3 |
| Maximaal graafradius | 6380mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.35m3 |
| Maximaal graafradius | 6460mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Maximaal graafradius | 11260 mm |