| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.08m ³ |
| Maximaal graafradius | 5030mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.13m3 |
| Maximaal graafradius | 5125 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.48m3 |
| Maximaal graafradius | 7730 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.44m3 |
| Maximaal graafradius | 8085 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.53m³ |
| Machine weight | 12800kg |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Rupsvoertuig | Kruiper |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m3 |
| Machine Weight | 33000 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0.5m ³ |
| Machinegewicht | 12600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.13m3 |
| Maximaal graafradius | 5125 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.48m3 |
| Maximaal graafradius | 7730 mm |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Rupsvoertuig | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.44m3 |
| Maximaal graafradius | 8085 mm |