| Sleutelwoorden | Gebruikte excavatoren met wielen |
|---|---|
| Herkomst | Japan |
| Rupsvoertuig | Traject |
| De capaciteit van de emmer | 0.63m3 |
| Maximaal graafradius | 2400 mm |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX130 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX50 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Rupsvoertuig | Kruipgraafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.91m ³ |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9900mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 35600 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 0.21m ³ |
| Gewicht van de machine | 5520kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Standaardemmercapaciteit | 1.34m3 |
| Gewicht van de machine | 20560 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Korea |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 35600 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.8m ³ |
| Gewicht van de machine | 31500 kg |