| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX60 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
|---|---|
| MOTOR | Oorsprong |
| Maken | ZX120 |
| Jaar | 2020 |
| Snelheid | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | Zx200-6 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX210 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX240 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX70 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | ZX450 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | Zx200-6 |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.22m ³ |
| Maximaal graafradius | 6250mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.2m3 |
| Maximaal graafradius | 10290mm |