| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.1m ³ |
| Maximaal graafradius | 9540mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | Pc220-8 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
|---|---|
| Motor | Oorsprong |
| Maak | SY365H |
| Jaar | 2020 |
| Versnelling | 6 km/u |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9900mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.24m3 |
| Maximaal graafradius | 6114 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.19M3 |
| Maximaal graafradius | 5685 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.31m ³ |
| Maximaal graafradius | 7010mm |