| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 0.52m ³ |
| Gewicht van de machine | 12920kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaardemmercapaciteit | 1.3m ³ |
| Gewicht van de machine | 25000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.6m ³ |
| Gewicht van de machine | 30700 kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegende soort | spoor |
| Standaard emmercapaciteit | 1.35M³ |
| Machinegewicht | 29000 kg |
| Voorwaarde | gebruikt |
|---|---|
| Bewegende soort | rupsgraafmachine |
| Bedrijfsgewicht | 36000 kg |
| Nominale snelheid | 4.4/2.4 km/u |
| Motor | Originele Japanse motor |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.6m³ |
| Machinegewicht | 36900kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 2,4m³ |
| Machinegewicht | 45000KG |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 1.9m³ |
| Machinegewicht | 36500kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Traject |
| Standaard emmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |