| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.31m ³ |
| Gewicht van de machine | 6800 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.2m3 |
| Gewicht van de machine | 23000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9920mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.24m3 |
| Maximaal graafradius | 6114 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.31m ³ |
| Maximaal graafradius | 7010mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.93m ³ |
| Maximaal graafradius | 8800mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zuid-Korea |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.0m3 |
| Gewicht van de machine | 22650 kg |