| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.36m3 |
| Gewicht van de machine | 5320 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.22m ³ |
| Gewicht van de machine | 5270 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.28m3 |
| Gewicht van de machine | 8600kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 0.52 m3 |
| Gewicht van de machine | 13430kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1 m3 |
| Gewicht van de machine | 20500 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.3m3 |
| Gewicht van de machine | 25000 kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| Standaardemmercapaciteit | 1.5m3 |
| Gewicht van de machine | 35020KG |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.28m3 |
| Maximaal graafradius | 6380mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.35m3 |
| Maximaal graafradius | 6460mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 1.4m3 |
| Maximaal graafradius | 11260 mm |