| Accessories customization | Available |
|---|---|
| Length*Width*Height | 11.04m*3.57m*4.25m |
| Product Category | Used Komatsu Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Origin | Japan |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | JAPAN |
| Plaats | Shanghai, China |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 2.5m3 |
| Maximaal graafradius | 11985 mm |
| Sleutelwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Merken | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Oorsprong | Japan |
| Plaats | Shanghai, China |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 20T |
| Tipe in de handel brengen | Product 2019 |
| Tonnage | 20 TON |
| Type | graafmachine |
| Trefwoorden | Gebruikte Wiellader |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Bewegende soort | Wiellader |
| Standaard emmercapaciteit | 3m ³ |
| Merk | RUPS |
| Rupsvoertuig | Traject |
|---|---|
| Stel gewicht in werking | 40 t |
| Tipe in de handel brengen | Product 2016 |
| Tonnage | 40ton |
| Type | graafmachine |