| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | JAPAN |
| Verplaatsend type | spoor |
| De capaciteit van de emmer | 0.8m3 |
| Maximaal graafradius | 9380 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.22m³ |
| Machine weight | 5270kg |
| Trefwoorden | gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Bewegend type | Rupsgraafmachine |
| Standaard emmercapaciteit | 0.5m ³ |
| Machinegewicht | 12600kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Sweden |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Machine weight | 30000kg |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorsprong | Zweden |
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 3.8m3 |
| Maximaal graafradius | 12040mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.53m³ |
| Machine weight | 12800kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.8m³ |
| Machine weight | 20300kg |
| Verplaatsend type | Kruippakjegraafwerktuig, Wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Motor | Originele Japanse motor |
| Maak | Geraas |
| KLEUR | Geel |
| Werkgewicht | 12T |