| Sleutelwoorden | Gebruikte vorkheftruck |
|---|---|
| Oorsprong | Japan |
| Verplaatsend type | Wiel |
| Nominaal hefvermogen | 2.5ton |
| Voorwaarde | Oorspronkelijk |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Japan |
| De capaciteit van de emmer | 0.2-0.3.5m3 |
| Het graven Diepte | 6910mm |
| Werkgewicht | 6000 kg |
| Voorwaarde | Gebruikt. |
|---|---|
| Verplaatsend type | Graafmachine |
| De capaciteit van de emmer | 0.9-1.2 m3 |
| Maximale graafhoogte | 5865 mm |
| Swing snelheid | 11.5 rpm |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Japan |
| Jaar | 2023 |
| ton | 35Ton |
| Tijd | 1221H |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Jaar | 2022 |
| Werkend Gewicht | 22,000 lbs |
| Tijd | 899 uur |
| Voorwaarde | gebruikt wielgraafwerktuig |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Korea |
| Jaar | 2022 |
| Werkend Gewicht | 21.000 Pond |
| De capaciteit van de emmer | 1.2 kubieke meter |
| De capaciteit van de emmer | 1 m3 |
|---|---|
| Jaar | 2022 |
| Type | Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig |
| Brutomacht | 109.6KW |
| Voorwaarde | goed gebruikte graafmachine |
| Voorwaarde | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Oorspronkelijk | Japan |
| Jaar | 2020 |
| ton | 14T |
| Tijd | 1053 uur |
| Sleutelwoorden | Gebruikte graafmachine |
|---|---|
| Certificering | CO/ISO |
| Voorwaarde | 90% nieuw |
| Sleutelwoorden | CATERPILLAR Hydraulische graafmachine |
| De volgende categorieën zijn bedoeld | Gaterpillar-graafmachine |
| Voorwaarde | gebruikte mini-schroefmachine |
|---|---|
| Jaar | 2021 |
| Type | Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig |
| Tijd | 1190 |
| Voorwaarde | goed gebruikte graafmachine |